دوربین مداربسته در منازل

دوربین مداربسته در منازل از اهمیت ویژه ای برخوردار است , با نصب دوربین مداربسته امنیت را تجربه نمایید.

دوربین های مدار بسته نقش بسیاری در تامین امنیت منازل دارند و می توانند همه تصاویر را ضبط نموده و از وقوع جرائم و سرقت از منزل شما جلو گیری کنند .

ساختمان ها و منازل که محل سکونت می باشند و بسیاری از اموال و وسایل شخصی ما در آن قرار دارد. این اموال اهمیت بالایی برای سارقین دارند مانند اسناد و مدارک که شما باید از انها به خوبی مراقبت نمایید دوربین های مدار بسته انگیزه سرقت از منازل شما را در همه ی شبانه روز از سارقین سلب می کنند چرا که انها می دانند که تصاویر انها ضبط شده و برای انها مشکل ساز می شود.

شما می توانیرد به وسیله دوربین مداربسته منزل که به صورت انلاین می تواند به شما خدمات ارائه کند ، در زمان هایی که در خانه حضور ندارید تصاویرمنزلتان را مشاهده نموده و اوضاع منزلتان را مورد ارزیابی قرار دهید.که امروزه با نسل جدید دوربین مداربسته منزل با گوشی های هوشمند نیز در هر مکانی که باشید امان پذیر است .

شما می توانید از دوربین های مداربسته منزل و هوشمند سازی منازل بهره های فراوانی ببرید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی چشمگیری داشته باشید.کافی می باشد با شرکت دیده باز تماس حاصل نمایید تا نصاب دوربین های مداربسته و تجهیزات امنیتی مانند درب و کرکره های برقی و.....از شرکت در کوتاه ترین زمان پروژه نصب دوربین های مداربسته و تجهیزات امنیتی را برای شما عزیزان انجام دهند.

اهمیت استفاده از دوربین مداربسته در منازل

ترساندن مجرمین
دوربین مداربسته ای که در محل های مناسب نصب شده باشد مجرم احتمالی را بر آن می دارد تا از انجام جرم دست بردارد و محل دیگری که ضریب امنیتی پایین تری دارد را برای انجام جرم انتخاب نماید.

جلوگیری از سرقت
طبق مطالعات انجام شده در صنایع کوچک نصب دوربین مداربسته میزان متضرر شدن از بابت سرقت های درونی و بیرونی را به نصف کاهش می دهد.

افزایش بهره وری
بهره وری نیروی کار بزرگ ترین دغدغه ای است که امروزه تجارت و صنعت با آن مواجه است . سیستم های نظارت تصویری کمک می کنند تا حتی در هنگامی که شما ( به عنوان مدیر مجموعه ) در محل حضور ندارید افراد بهترین رفتار کاری را از خود نشان دهند .

کاهش مسئولیت و بدهی
بسیاری از مجرمین به دنبال کسب سود از طریق ایجاد ادعاهای دروغین علیه شرکت ها می باشند . بدون داشتن شواهد برای دفاع از خود مسئولین این شرکت ها ممکن است بعضاً محکوم به پرداخت هزینه های گزافی شوند . دوربین مداربستهراهی مؤثر برای جلوگیری از این وقایع به شمار رفته و علیه چنین ادعاهایی مفید خواهد بود .

محافظت از اطلاعات
رقبای شما همواره حاضرند هزینه های بالایی را برای اشراف و آگاهی از اسرار شرکت شما بپردازند . دوربین هایی که با استراتژی دقیق نصب شده باشند از دسترسی آن ها و هم چنین قصد آن ها برای سرقت اطلاعات شما جلوگیری می کنند.

مدیریت از راه دور
بسیاری از سیستم های امنیتی تصویری مجهز به نرم افزارهایی هستند که قادرند تأسیسات و اماکن متعددی را از یک نقطه رویت کنند . چنین قابلیتی هزینه تجهیزات و هزینه های اضافی مدیریتی شما را به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده و به مدیران این امکان را می دهد تا علی رغم درگیری های زمانی و مکانی بر کل محیط کار خود نظارت نمایند.

آرامش خاطر
مدیران مشاغل و صاحبان منازل در نهایت به دنبال آرامش خاطری هستند که در نتیجه محافظت از دارایی هایشان و تأمین محیط امن و مطمئن برای کارکنان ، دوستان و خانواده شان به دست می آید و این که در هنگام وقوع حوادث احتمالی قادر باشند تا فرد یا افراد مختلف و مقصر را به مراجع قضایی معرفی کند. تحقق این امر تنها توسط یک سیستم نظارت تصویری میسر خواهد شد.

برای خربد انواع دوربین مداربسته برای منازل با ما در تماس باشید.


درباره ما

شرکت فرادید با هدف عرضه محصولات امنیتی و دوربین های مدار بسته با برند های معتبر جهانی در سال 1385 تاسیس گردید.

شرکت فرادید با سابقه درخشان 11 ساله خود همراه با کادری مجرب در زمینه فروش محصولات ، ارائه خدمات ، مشاوره ، طراحی و پیاده سازی پروژه های مختلف در خدمت شما عزیزان می باشد.

تماس با ما

آدرس:تهران - خیابان جمهوری - نبش شیخ هادی - پاساژ علاءالدین 2 - طبقه 2 - پلاک 203 - شرکت فرادید
تلفن:

66343648
66343621
66343675
66343587
09360544842
09030618096
09124407481

نقشه ما

© 2017 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فرادید محفوظ می باشد . | طراحی توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT